Janusz Waluś

Černochy vedený soud ohledně propuštění Janusze Waluśe do vlasti rozhodl, že si polský rodák musí svůj trest odsedět v JAR. Skličující rozhodnutí bohužel není velkým překvapením. Přítomní černí komunisté mohou začít slavit.

Janusz Waluś, původem z horského města Zakopane na polsko-slovenském pohraničí utekl ze socialistického Polska v roce 1981 za svobodou. Azyl hledal v tehdy prosperující Jihoafrické republice. V té době byla země ještě ovládána konstruktivnější částí svých obyvatel. To co se dnes označuje za rasistický apartheid činilo z africké země stabilní a žádanou destinaci pro politické utečence stejně jako třeba Kanada nebo Austrálie.

Černoši, kteří se organizovali v militantních komunistických skupinách a vraždili a dodnes vraždí především bělošské farmáře a majitele půdy, jsou nám dnes v Evropě předkládáni jako bojovníci za svobodu. Mezi pachatele genocidy na Afrikáncích patří i ikona lidsko-právních fanatiků, bolševický násilník Nelson Mandela. Tito zločinci se dlouhá léta připravovali na svržení legitimní bělošské vlády pořádku a prosperity.

Bylo by na dlouhou diplomovou práci vypisovat všechna fakta o propadu, který země zažila pří takzvaném pádu apartheidu. Spirála násilí a kriminality se nepodařila zastavit dodnes. Zhroutilo se zdravotnictví a školství, protože jihoafrickou inteligenci tvořili hlavně běloši. Ti ze strachu před běsněním ultralevicových černochů zemi raději opustili. Průměrný věk tak dožití tak v JAR klesl o více než deset let. Není oblast života, která by v této nešťastné zemi po genocidě bělochů nezažila ostrý propad. Ze země evropského charakteru se stala standardní africká díra.

Antikomunista Janusz Waluś si dobře uvědomoval jaký dopad by měla vláda komunistických černochů na zemi, kterou si vybral pro svůj život. Neutíkal přece za svobodou z Polska, aby o ní zase přišel v JAR. V roce 1993 se rozhodl jednat. V úvahu připadalo několik cílů. Nejvýznamnější komunisty v zemi byli černoši Nelson Mandela, tvář celého hnutí, Chris Hani, Mandelův muž na špinavou práci a velitel bolševicky organizovaných milicí Umkhonto we Sizwe a konečně Joe Slovo, litevský žid a marxistický ideolog celého hnutí „boje proti apartheidu“. Mandela byl už v té době příliš dobře hlídaný, jako cíl proto posloužil druhý jmenovaný muž.

Janusz u soudu k celé věci řekl: „Jsou to komunisté, kteří zničí tuto překrásnou zemi. Zmaří vše, co zde běloši s takovou námahou vybudovali. Mrzí mě, že tady bude všechno zničeno ve jménu multirasové utopie, která nemůže nikdy fungovat. Chtějí svobodu a demokracii. Za pár let to bude to jediné co jim zbude.“ Pří pohledu na JAR dneška si každý musí přiznat, že se Januszowa prorocká slova naplnila beze zbytku. Tehdy byla JAR země, kam lidé utíkali za lepším životem, po pár letech vlády černých komunistů se utíká opačným směrem.

Waluś nesvedl boj jen s jedním konkrétním zlem na jihu Afriky. Je symbolem boje nás všech. Bojem proti systému, který se chystá uvrhnout celý svět do stejného chaosu, do jakého uvrhnul JAR.

Naszym wzorem Janusz Waluś!

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Idea se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.