Report: Proti islamizaci a imigraci v Olomouci

ol1Poslední říjnový den se v Olomouci konala protiimigrační demonstrace pořádaná iniciativou Nechceme utečence v České republice, kterou jsme aktivně podpořili svou účastí. Na pořádání shromáždění na olomouckém Horním náměstí, kterého se účastnilo kolem 400 lidí, se podílela také Dělnická mládež, jejíž předseda Erik Lamprecht se krátce po 15. hodině ujal slova.

ol6

ol7

Ještě před samotným začátkem akce jsme byli svědky příchodu asi čtyřicítky našich odpůrců na náměstí, kteří byli vzápětí ke svému štěstí obklopeni policejním kordonem. Vybaveni vlajkami Strany zelených, České pirátské strany a různými smysl postrádajícími transparenty o sobě daváli vědět způsobem, jakým se na takové demokraty a humanisty sluší a patří. Řečníky přerušovali pískáním, skandováním všelijakých nesmyslů, přiletěla od nich dokonce dýmovnice a pokusili se rozbít zvukovou aparaturu. Jedno pozitivum ale jejich účast přinesla. Krásně se ukázal rozdíl mezi disciplinovaně vystupujícími nacionalisty a běžnými občany, kterým osud vlasti není lhostejný a tímto od reality odtrženým, vlastizrádným póvlem, léčícím si své komplexy nenávistí k vlastnímu národu a kultuře.

ol2

ol3

Mezitím pokračovala demonstrace projevovou částí. Vedle funkcionářů Dělnické strany sociální spravedlnosti vystoupil také zástupce Generace identity, který zdůraznil, že masová imigrace není žádným izolovaným jevem. Naopak musí být vnímána v kontextu všeobecné krize naší společnosti. O slovo se přihlásila také odvážná žena z davu, svobodná matka, která apelovala na důležitost naší jednoty v tomto boji. Po skončení projevů se řadíme do průvodu a za skandování hesel jako „Láska k vlasti není zločin“, „Radikálně, sociálně, nacionálně“, Multikulti nechceme“ nebo také „USA, Izrael, táhněte do pekel“ procházíme olomouckými ulicemi načež se vracíme zpět na Horní náměstí. Akce je následně oficiálně ukončena a my se vydáváme na cestu domů.

ol4

ol5

Naší účasti rozhodně nelitujeme. Oceňujeme všechny účastníky, že dali důstojným způsobem najevo, že jim osud naší země a Evropy není lhostejný. Všem patří zasloužený dík za skvělou reprezentaci bez zbytečných excesů, kterých jsme v minulosti byli mnohokrát svědky. Naši odpůrci pak nezaslouží nic jiného než pohrdání .

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Reporty. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.